Slavnostní rozloučení se školním rokem 2018/2019.

Fotografie ZDE

Ocenění žáci - ještě jednou gratulujeme.

STIPENDIA OPS pro 3 žáky s nejlepším prospěchem ze školy

2.L       Isabela Lucie Sládková         1.00

3.PA    Adéla Marešová                    1.12

3.PB    Dominika Filipová                 1.12

 

PROSPĚLI S VYZNAMENÁNÍM:

Žákyně oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika a Sociální činnost obdrží za vyznamenání finanční odměnu od zřizovatele- Karlovarského kraje. Od nás dostávají sladkou odměnu

1.P      Kristýna Hejkalová, Lucie Kutláková, Kateřina Nožičková, Tereza Taichmanová

2.P      Adéla Brožová, Markéta Bulínová, Klára Frančíková,Barbora Láchová, Eliška Míšánková, Eliška Vachková, Štěpánka Vargová, Marie Vosecká

2.S       Lucie Kořánová, Veronika Fišerová

3.PA    Karina Ivankova, Kateřina Janeková, Aneta Pavlovová

3.PB    Adriana Hlávková, Adéla Kudláčková, Kistýna Marklová, Alena Vaňková

 

Ostatní, které prospěly s vyznamenáním, dostávají dárkovou knižní poukázku.

1.L       Eliška Bočková, Bára Čípcová, Martina Hubená, Bára Zemanová

2.G      Aneta Egermayerová

2.L       Adéla Balážová, Kristýna Kadečková, Sabina Krejčovesová, ,Sára Mizerová, Adéla Petele, Romana Škrnová, Lucie Šreinová

3.L       Barbora Osvaldová, Eliška Lörinzová

 

ZA SPORTOVNÍ REPREZENTACI ŠKOLY (sladká odměna)

2.G      David Halapej, Jan Charvát, Matěj Korbel, Anna Korbová, Kristýna Legdanová, Jakub Süssenbeck, Jan Šebo, Vivien Šmajdová, Karolína Štěrbová

  

ZA HUDEBNÍ REPREZENTACI ŠKOLY NA ŠKOLNÍCH I MIMOŠKOLNÍCH AKCÍCH   (dárková knižní poukázka)

2.P       Mia Esserová, Nikola Holarová

3.PA    Linda Vostrá

3.PB    Adriana Hlávková

               

ŠKOLNÍ PARLAMENT - zástupci školního parlamentu spolupracující s městem Karlovy Vary (balíček na zaznamenání podnětů)

3.L       Karla Ročňáková, Tereza Sekyrová, Tereza Sekotová, Adéla Šrámková

 

DIVADELNÍ STUDIO (dárková knižní poukázka)

1.P       Míša Bílková

 

DOBROVOLNICTVÍ  (dárková knižní poukázka)

3.PB    Tereza Zenefelzová, Kristýna Marklová

 

ÚČAST NA CHARITATIVNÍCH AKCÍCH A PŘÍSTUP K PRAXI (nejen sladká odměna)

2.S       Veronika Muselová, Lucie Stocknerová

 

MEZINÁRODNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ LIDICE 2019 (dárková knižní poukázka)

1.L       Barbora Zemanová

1.S       Karolína Macháčková

+ ocenění od pořadatelů

 

PROJEKT HOLOCAUST (sladká odměna)

Celá třída 2.S

HUV specialisté 2.L a  3.L

 

VÝZDOBA INTERIÉRU V HOSPICU NEJDEK (sladká odměna)

VYV specialisté 3.L

 

 ORGANIZACE „Dne autismu“ V INTERAKTIVNÍ GALERII V KV (sladká odměna)

Celá třída 1.S 

 

PRÁCE PRO TŘÍDU (sladká odměna)

1.S       Karolína Macháčková

2.L       Adéla Petele

2.S       Denisa Salcmanová, Natálie Nechutná

3.G      Hana Zápotocká

3.PB    Tereza Zenefelzová