Suplování:   Pondělí 14.1.2019

datum výpisu: 11.1.2019 (17:05)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.G

       

ŠA

       

1.VD

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

2.G

 

ŠA

             

2.P

LK

LK

LK

LK

LK

LK

LK

LK

LK

2.V

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

2.VD

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

3.G

     

ŠA

         

3.PA

   

ŠA

   

ŠA

     

3.PB

   

ŠA

   

ŠA

     

3.V

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

ZK

4.G

ŠA

               

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Duspivová Lada (N)

..

-

..

-

..

..

Houdková Věra (PedD)

-

-

-

-

-

-

..

-

-

Kynclová Petra (PED)

..

..

             

Mašek Vít (PED)

..

..

..

..

         

Plhová Eva (PedD)

-

-

Pa

..

-

-

-

-

-

Straková Marcela (PED)

         

..

     

Surová Soňa (PedD)

-

-

-

-

..

..

..

-

-

Šleisová Ljuba (ZK)

           

-

-

 

Trapp Lukáš (PED)

   

..

 

..

       

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

MT

A

A

A

A

A

       

VT

A

A

A

A

 

A

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Houdková Věra

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Hrušková Eva

5.hod

přesun <<

RSS

2.S

(116)

z 21.1. 2.hod

Jansová Dana

1.hod

odpadá

ANJ

2.P (1)

 

lyžařský kurz

Jurnečková Ivana

3.hod

supl. (Ds N)

HVM

3.PB (T)+

(410)

 
 

4.hod

spojeno (Ds N)

HHN

1.P (N3)

(415)

 
 

5.hod

spojeno (Ds N)

HHN

4.P (N3)

(415)

 

Kapsová Veronika

1.hod

odpadá

ANJ

2.P (2)

 

lyžařský kurz

 

5.hod

přesun >>

CJL

4.G

 

na 15.1. 5.hod

Kynclová Petra

5.hod

přesun <<

ZEM

4.G

(218)

z 15.1. 9.hod

Pachtová Romana

2.hod

odpadá

CJL

2.P

 

lyžařský kurz

 

3.hod

supl. (Ph PedD)

CJL

3.G

(303)

 
 

3.hod

odpadá

LJP

2.P

 

lyžařský kurz

 

5.hod

odpadá

VVM

2.P (2)

 

lyžařský kurz

 

6.hod

odpadá

VVM

2.P (2)

 

lyžařský kurz

Pajanková Naděžda

5.hod

odpadá

DVM

2.P (1)

 

lyžařský kurz

 

6.hod

odpadá

DVM

2.P (1)

 

lyžařský kurz

Plhová Eva

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Puškášová Hedvika

1.hod

navíc

PRA

4.S (1)

(mim)

 
 

2.hod

navíc

PRA

3.S (1)

(mim)

 

Rezková Marie

1.hod

odpadá

ODPV

3.V

 

zkouškové období

Surová Soňa

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Šafaříková Radka

1.hod

navíc

PRA

3.S (2)

(mim)

 
 

2.hod

navíc

PRA

3.S (2)

(mim)

 
 

3.hod

změna

PRA

4.S (2)+

(226)

 
 

4.hod

změna

PRA

4.S (2)+

(226)

 

Šebesta Pavel

3.hod

přesun >>

MAT

2.L

 

na 18.1. 1.hod

Šleisová Ljuba

3.hod

přesun <<

PSY

2.L

(D1)

z 17.1. 9.hod

 

4.hod

odpadá

PED

2.P

 

lyžařský kurz

Týnková Zuzana

6.hod

změna

PED

2.S

(114)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.G

5. hod školní akce

1.P

4.hod

HHN

N3

(415)

spojí

Jurnečková Ivana

(Ds)

 

7.hod

TEV

1

 

odpadá

 

(Su)

 

7.hod

TEV

2

 

odpadá

 

(Hou)

1.VD

1.- 9. hod zkouškové období

2.G

skup Chl: 2. hod školní akce

 

skup Dív: 2. hod školní akce

2.L

3.hod

PSY

 

(D1)

přesun <<

Šleisová Ljuba

z 17.1. (Čt) 9.hod

 

3.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 18.1. (Pá) 1.hod

2.P

1.- 9. hod lyžařský kurz

2.S

5.hod

RSS

 

(116)

přesun <<

Hrušková Eva

z 21.1. (Po) 2.hod

 

5.hod

PSY

   

odpadá

 

(Su)

 

6.hod

PED

 

(114)

změna

Týnková Zuzana

 

2.V

1.- 9. hod zkouškové období

2.VD

1.- 9. hod zkouškové období

3.G

3.hod

CJL

 

(303)

supluje

Pachtová Romana

(Ph)

 

skup Chl: 4. hod školní akce

 

skup Dív: 4. hod školní akce

3.PA

3.hod

HVM

H

(410)

supluje

Jurnečková Ivana

(Ds)

 

3.hod

HVM

T

(410)

supluje

Jurnečková Ivana

(Ds)

 

6.hod

DTV

D

 

odpadá

 

(Su)

 

6.hod

HVS

H

 

odpadá

 

(Ds)

 

6.hod

DTV

V

 

odpadá

 

(Su)

 

8.hod

SB

SB

 

odpadá

 

(Ds)

 

9.hod

SB

SB

 

odpadá

 

(Ds)

 

skup D: 3. hod školní akce

 

skup T: 6. hod školní akce

 

skup V: 3. hod školní akce

3.PB

1.hod

HHN

N5

 

odpadá

 

(Ds)

 

3.hod

HVM

H

(410)

supluje

Jurnečková Ivana

(Ds)

 

3.hod

HVM

T

(410)

supluje

Jurnečková Ivana

(Ds)

 

6.hod

HVS

H

 

odpadá

 

(Ds)

 

6.hod

DTV

D

 

odpadá

 

(Su)

 

6.hod

DTV

V

 

odpadá

 

(Su)

 

8.hod

SB

SB

 

odpadá

 

(Ds)

 

9.hod

SB

SB

 

odpadá

 

(Ds)

 

skup D: 3. hod školní akce

 

skup T: 6. hod školní akce

 

skup V: 3. hod školní akce

3.S

1.hod

PRA

1

(mim)

navíc

Puškášová Hedvika

 
 

1.hod

PRA

2

(mim)

navíc

Šafaříková Radka

 
 

1.hod

PRA

1

 

odpadá

   
 

1.hod

PRA

2

 

odpadá

   
 

2.hod

PRA

2

(mim)

navíc

Šafaříková Radka

 
 

2.hod

PRA

1

(mim)

navíc

Puškášová Hedvika

 
 

2.hod

PRA

1

 

odpadá

   
 

2.hod

PRA

2

 

odpadá

   
 

3.hod

PRA

2

(226)

změna

Šafaříková Radka

 
 

4.hod

PRA

2

(226)

změna

Šafaříková Radka

 

3.V

1.- 9. hod zkouškové období

4.G

5.hod

ZEM

 

(218)

přesun <<

Kynclová Petra

z 15.1. (Út) 9.hod

 

5.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 15.1. (Út) 5.hod

 

skup Chl: 1. hod školní akce

 

skup Dív: 1. hod školní akce

4.P

5.hod

HHN

N3

(415)

spojí

Jurnečková Ivana

(Ds)

 

8.hod

SB

SB

 

odpadá

 

(Ds)

 

9.hod

SB

SB

 

odpadá

 

(Ds)

4.S

1.hod

PRA

2

(226)

navíc

Šafaříková Radka

 
 

1.hod

PRA

1

(mim)

navíc

Puškášová Hedvika

 
 

1.hod

PRA

1

 

odpadá

   
 

1.hod

PRA

2

 

odpadá

   
 

2.hod

PRA

2

(226)

navíc

Šafaříková Radka

 
 

2.hod

PRA

1

(mim)

navíc

Puškášová Hedvika

 
 

2.hod

PRA

1

 

odpadá

   
 

2.hod

PRA

2

 

odpadá

   
 

3.hod

PRA

2

(226)

změna

Šafaříková Radka

 
 

4.hod

PRA

2

(226)

změna

Šafaříková Radka

 

Pedagogický dohled u třídy:

1.G, 5. hod - Trapp Lukáš

2.G (Dív), 2. hod - Kynclová Petra

2.G (Chl), 2. hod - Mašek Vít

2.P, 1.- 9. hod - Surová Soňa

3.G (Chl), 4. hod - Mašek Vít

3.PA (T), 6. hod - Straková Marcela

3.PA (D, V), 3. hod - Mašek Vít

3.PB (T), 6. hod - Straková Marcela

3.PB (D), 3. hod - Mašek Vít

3.PB (V), 3. hod - Trapp Lukáš

4.G (Chl), 1. hod - Mašek Vít

4.G (Dív), 1. hod - Kynclová Petra

 

Zpracováno v systému Bakaláři