Suplování:   Středa 4.9.2019

datum výpisu: 4.9.2019 (22:18)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.G

TH

TH

TH

TH

TH

TH

TH

TH

TH

1.L

TH

TH

TH

TH

TH

TH

     

1.P

TH

TH

TH

TH

TH

TH

TH

TH

TH

1.S

TH

TH

TH

TH

TH

TH

TH

TH

TH

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Andrová Blanka (PedD)

-

-

-

Šb

-

..

..

-

-

Hniličková Hana (M)

-

               

Jurnečková Ivana (PedD)

....

..

Bře

-

-

-

-

-

-

Kynclová Petra (PedD)

-

-

Ph

Šme

-

Ma

..

..

..

Löffelmann Vojtěch (PedD)

..

..

..

..

..

..

     

Pachtová Romana (M)

..

               

Pajanková Naděžda (M)

-

               

Pajanková Naděžda (PedD)

 

-

Js

Su

-

..

     

Plhová Eva (M)

Ma

               

Straková Marcela (PedD)

....

..

..

-

-

-

     

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

019

A

A

A

A

A

       

D1

A

A

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Andrová Blanka

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Batrlová Kateřina

7.hod

odpadá

IVT

1.L (2)

 

zrušeno

Biskupová Lenka

4.hod

odpadá

ANJ

1.G (1)

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.P (1)

 

třídnická hodina

Březinová Alena

2.hod

odpadá

HHN

1.P (N1)

 

třídnická hodina

 

3.hod

supl. (Já PedD)

RUJ

4.G (Rz)+

(408)

 

Franková Iveta

1.hod

odpadá

CHE

1.P

 

třídnická hodina

 

7.hod

přesun >>

CHE

3.G

 

na 5.9. 6.hod

 

8.hod

odpadá

IVT

1.G (2)

 

třídnická hodina

Haladová Jana

1.hod

odpadá

VYV

1.L (1)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

VYV

1.L (1)

 

třídnická hodina

Chládková Alena

1.hod

odpadá

CJL

1.G

 

třídnická hodina

Jansová Dana

3.hod

supl. (Pk PedD)

ANJ

2.P (1)

(309)

 
 

6.hod

odpadá

ANJ

1.L (1)

 

třídnická hodina

Jurnečka Ivo

4.hod

odpadá

FYZ

1.L

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

FYZ

1.G

 

třídnická hodina

Jurnečková Ivana

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Kapsová Veronika

1.hod

odpadá

ANJ

1.S (1)

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

CJL

1.L

 

třídnická hodina

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.L (2)

 

třídnická hodina

Kostka Stanislav

4.hod

odpadá

IVT

1.P (2)

 

třídnická hodina

 

5.hod

odpadá

IVT

1.S (1)

 

třídnická hodina

 

7.hod

odpadá

IVT

1.L (1)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

IVT

1.G (1)

 

třídnická hodina

Kozlová Šárka

5.hod

odpadá

DEJ

1.G

 

třídnická hodina

Kynclová Petra

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Löffelmann Vojtěch

8.hod

odpadá

ODV

1.S (2)

 

třídnická hodina

 

9.hod

odpadá

ODV

1.S (2)

 

třídnická hodina

 

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Mašata Hynek

4.hod

odpadá

ANJ

1.G (2)

 

třídnická hodina

Mašek Vít

1.hod

spojeno (Ph M)

TEV

4.G (Dív)

(VT)

 
 

5.hod

navíc

STV

3.L (T)

(MT)

 
 

6.hod

supl. (Ky PedD)

STV

3.L (T)

(218)

 

Pachtová Romana

2.hod

odpadá

VVM

1.P (2)

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

VVM

1.P (2)

 

třídnická hodina

 

8.hod

odpadá

VYV

1.S (1)

 

třídnická hodina

 

9.hod

odpadá

VYV

1.S (1)

 

třídnická hodina

Pajanková Naděžda

2.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Plhová Eva

2.hod

odpadá

ZSV

1.G

 

třídnická hodina

 

3.hod

supl. (Ky PedD)

TEV

3.G (Dív)

(VT)

 
 

5.hod

odpadá

TEV

1.P (1)

 

třídnická hodina

Straková Marcela

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Surová Soňa

2.hod

odpadá

TEV

1.S (2)

 

třídnická hodina

 

4.hod

supl. (Pk PedD)

TEV

2.P (1)

(P)

 

Šafaříková Radka

1.hod

odpadá

ZAD

1.S (2)

 

třídnická hodina

Šebesta Pavel

4.hod

supl. (An PedD)

MAT

2.L

(116)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

1.L

 

třídnická hodina

Šebestová Lenka

3.hod

odpadá

MAT

1.G

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

MAT

1.S

 

třídnická hodina

Šleisová Ljuba

1.hod

přesun <<

PSY

3.P

(114)

z 5.9. 8.hod

Šmehlíková Milena

4.hod

supl. (Ky PedD)

ANJ

4.G

(309)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

1.S (2)

 

třídnická hodina

Změny v rozvrzích tříd:

1.G

1.- 9. hod třídnická hodina

1.L

7.hod

IVT

2

 

odpadá

 

(Bt)

 

7.hod

IVT

1

 

odpadá

 

(Kt)

 

1.- 6. hod třídnická hodina

1.P

1.- 9. hod třídnická hodina

1.S

1.- 9. hod třídnická hodina

2.L

4.hod

MAT

 

(116)

supluje

Šebesta Pavel

(An)

 

6.hod

SDV

D

 

odpadá

 

(Pk)

2.P

3.hod

ANJ

1

(309)

supluje

Jansová Dana

(Pk)

 

4.hod

TEV

1

(P)

supluje

Surová Soňa

(Pk)

3.G

3.hod

TEV

Dív

(VT)

supluje

Plhová Eva

(Ky)

 

7.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 5.9. (Čt) 6.hod

3.L

5.hod

STV

T

(MT)

navíc

Mašek Vít

 
 

6.hod

STV

T

(218)

supluje

Mašek Vít

(Ky)

 

6.hod

SDV

D

 

odpadá

 

(Pk)

 

7.hod

STV

T

 

odpadá

 

(Ky)

3.P

1.hod

PSY

 

(114)

přesun <<

Šleisová Ljuba

z 5.9. (Čt) 8.hod

 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Pa)

3.S

8.hod

TEV

2

 

odpadá

 

(Ky)

4.G

1.hod

TEV

Dív

(VT)

spojí

Mašek Vít

(Ph)

 

3.hod

RUJ

Rz

(408)

supluje

Březinová Alena

(Já)

 

4.hod

ANJ

 

(309)

supluje

Šmehlíková Milena

(Ky)

4.L

3.hod

RUJ

Rz

(408)

supluje

Březinová Alena

(Já)

 

6.hod

SDV

D

 

odpadá

 

(Pk)

Pedagogický dohled u třídy:

1.G, 1.- 9. hod - Kynclová Petra

1.L, 1.- 6. hod - Pajanková Naděžda, Straková Marcela

1.P, 1.- 9. hod - Jurnečková Ivana

1.S, 1.- 9. hod - Andrová Blanka

 

Zpracováno v systému Bakaláři