Republikové finále Břeclav 2017    fotografie zde

Ve dnech 9. 10. - 10. 10.2017 se družstvo dívek naší školy zúčastnilo Republikového finále Středoškolského atletického poháru v Břeclavi.

Po úspěšném vítězství okresního a krajského kola se děvčata probojovala až do celostátního finále. Soutěžilo se v těchto disciplínách: 60m, 800m, vrh koulí, skok daleký, skok vysoký a ve štafetě. Do finále postoupilo 16 teamů z celé republiky. Za chladného, deštivého počasí dívky reprezentovaly naší školu velmi statečně a ve výsledcích obsadily 11. místo s těsnou ztrátou 3 bodů na místo desáté.

Do závodu nastoupily také dvě štafety A, B. Daleká cesta tam a zpět na Moravu byla náročná a přesto se podařilo děvčatům dosáhnout výborných individuálních výkonů, které se sčítali do celkového bodového hodnocení družstva. Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme! Fotografie ze závodu najdete na FB školy.

Team tvořily:

Ivana Eichlerová, Anna Korbová, Karolína Štěrbová (1. G.), Kateřina Machalcová, Hanka Zápotocká, Daniela Krýslová, Patricie Kleinová (2. G.), Jana Vejvodová, Adéla Chramcová (3. G.), Kristýna Vighová (4. G.)

Mgr. Eva Plhová

Vedoucí družstva

 
Dne 20.9.2017 naše škola uspořádala naše škola Okresní kolo ve Středoškolském atletickém poháru. Na stadionu Závodu míru se soutěžilo v kategorii chlapců a dívek. Každá kategorie měla na programu 6 individuálních disciplín a štafetu. Za velmi příjemného počasí se akce zúčastnilo 9 chlapeckých a 7 dívčích družstev. K vidění byly vidět velmi pěkné výkony a k naší radosti to byli především závodníci naší školy, kteří tyto výkony podávali. Celkově naše škola vyhrála kategorii dívek s obrovským náskokem 1000 bodů a chlapci byli na 2. místě poměrně na dohled vítěznému týmu. Obě naše družstva tedy postoupila do krajského kola, které opět pořádáme a to ve středu 27.9.. Hlavně družstvo dívek má velkou šanci  na postup na MČR. 
Děkujeme všem závodníkům za skvělou reprezentaci školy.
sestava dívky : Korbová, Machalcová, Štěrbová, Vejvodová, Vighová, Chramcová, Kleinová, Krýslová, Eichlerová, Kejzarová, Zápotocká
sestava chlapci: Přibys, Říha, Michalíček, Merkl, Kompit, Vondrášek, Rathouský, Süssenbeck, Harasiewicz, Šebo, Halbrštát
 
 
Ve středu 27.9.2017 se konalo na stadionu Závodu Míru krajské kolo ve Středoškolském atletickém poháru. Pořadatelem byla opět naše škola. Za skvělé spolupráce se třídou 2.L se závody uskutečnily bez problémů. V každé kategorii startovalo 5 škol. V kategorii dívek vyhrála naše děvčata s velkým náskokem a budou tak reprezentovat naší školu na Mistrovství republiky, které se uskuteční 10.10.2017. Hoši byli ve velké konkurenci na 3. místě, což bylo pro letošek bylo naše maximum. Do obou našich družstev se skvěle zapracovali žáci prvních ročníků, což je skvělé. Děkujeme všem za reprezentaci školy. Také děkujeme skvělým rozhodčím z našeho pedagogického sboru - Miroslav Siřínek, Petra Kynclová a Marcela Straková, za výborné rozhodování v soutěžích.
Sestava dívky : Machalcová, Korbová, Eichlerová, Chramcová, Štěrbová, Vighová, Vejvodová, Krýslová, Kejzarová, Drahošová, Kleinová, Zápotocká
Sestava hoši: Přibys, Merkl, Říha, Michalíček, Rathouský, Kompit, Halbrštát, Süssenbeck, Šebo, Harasiewicz, Vondrášek