V úterý 23. ledna 2018 se ve sportovní hale Slavie v Karlových Varech konalo krajské finále teamů středních škol soutěže ve florbale dívek Florbal Challenge. Družstvo děvčat naší školy se po vítězství v okresním kole, které se konalo již v prosinci 2017, samozřejmě zúčastnilo.  Po mnoha sportovních soubojích a také úspěšné podpoře brankářky našeho teamu se nám podařilo zvítězit i v krajském kole. Touto zaslouženou výhrou se družstvo Hvězdiček SPgŠ,G,VOŠ Karlovy Vary kvalifikovalo do Národního finále, které se bude konat v březnu 2018 v Praze! Díky výborným výkonům se také dvě naše hráčky: brankářka Aneta Hudousková a Vivien Šmajdová staly členkami All-Stars teamu.

Všem gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v Národním finále v Praze!

Složení družstva: Barbora Blahoutová, Nikola Šmatová, Vendula Baštářová, Sára Plzáková, Petra Postolková, Lucie Hamzová, Natalie Karlíková, Kateřina Czechová, Kristýna Legdanová, Vivien Šmajdová, Tereza Pešková a Aneta Hudousková(B), vedoucí družstva Mgr. Eva Plhová