Družstvo našich žáků slaví postup na MČR
 
Naše škola pořádala okresní i krajské kolo ve středoškolském atletickém poháru. Okresní kolo proběhlo 18.9.2019 na atletickém stadionu v Karlových Varech. Zkušený tým pořadatelů - Mašek, Kynclová, Straková, Trapp a Siřínek připravil kvalitní podmínky pro závod. V kategorii chlapců soutěžilo 8 družstev a v kategorii dívek 5 družstev. Obě naše družstva s přehledem vyhrála a postoupila do krajského kola. Krajské kolo se uskutečnilo 24.9.2019 opět v Karlových Varech za účasti 5 družstev v obou kategoriích. Naše děvčata bohužel nepotvrdila roli favoritek a patří jim druhé místo v kraji. Naši chlapci ovšem překvapili a porazili všechny soupeře. Vybojovali si tak postup na mistrovství republiky, které se uskuteční 5.12. v Ostravě.
Všem reprezentantům a reprezentantkám naší školy patří dík za bojovnost a prezentaci naší školy. 
fotografie zde