se svým teamem na běžeckém prestižním závodě Juniorský maraton, který se koná při příležitosti akce RUN CZECH Pražský Maraton 2017. Maratonský běh je rozdělen pro družstvo 10 žáků (7 chlapců a 3 dívky), kdy se každý z členů družstva podílí na 1 úseku běhu (4,2 km) a výsledný čas je umístěním teamu. Naše družstvo ve složení Filip Halapej, Petr Přibys, Lukáš Merkl, Tomáš Lemák (3. G), Luboš Kompit, David Vondrášek (2. G), Patricie Kleinová, Daniela Krýslová, Sebastian Steiner (1. G) a Veronika Kounovská (3. P) se probojovalo díky všem výborným výkonům a obzvlášť nejlepšímu běžeckému času Davida Vondráška na 5. místo. Blahopřejeme! Pěkného závodu se zúčastnilo 15 teamu ze středních škol karlovarského kraje.

Děkujeme také fanouškům z řad našich studentů (2. G a 3. G), kteří přišli k Hlavní poště, kde se závod konal, závodníky podpořit a přispěli k vynikajícím výkonům.

Závod proběhl za podpory Karlovarského kraje a města Karlovy Vary, kteří poskytli záštitu a ceny pro nejlepší závodníky. Vedoucí teamu Mgr. Eva Plhová

fotografie zde